07.10.2019

Fotografická soutěž - Cena Cechu KPT ČR

Co nového v cechovní fotografické soutěži…. Je podzim, a to je ten správný čas vyhlásit, jako každoročně, fotografickou soutěž „Cena Cechu KPT ČR“.  Co jsme letos inovovali a jak bude soutěž probíhat? Soutěž samotná se moc nemění, ani pravidla a...

Rok digitálního podnikání
Forum Dřevostavby 2019
Střechy Praha

Řemeslná rada cechu

V roce 2011 byla ustanovena „Řemeslná rada Cechu KPT“, která je složena ze zástupců privilegovaných členů Cechu KPT , z řádných členů Cechu KPT a ze jmenovaných členů. Úkolem rady je sbírat poznatky a problémy, co se týče realizací střech a tyto jednou ročně prezentovat na fóru. Na toto fórum má přístup celá odborná a řemeslná veřejnost v oboru střech. Závěry a poznatky z tohoto fóra jsou technicky zpracovány a tyto slouží jako podněty pro výrobce a pro celou odbornou a řemeslnou veřejnost v oboru střech. 

Seznam členů:

Členové Cechu KPT ČR 

Ivan Dvořák – 777 609 700, ivan.dvorak@chrudim.cz – předseda Řemeslné rady Cechu KPT ČR 

Jiří Vrňata – 602 810 757,vrnatova@strechyvrnata.cz
Ing. Martin Maršík – 736 765 620, marsik@fas-maniny.cz
Jaroslav Kousal – 602 133 619, strechy@kousal.cz
Oldřich Svoboda – 739 031 765,svobodao@raz-dva.cz
Maroš Žáčik – 602 820 809, nsq@nsq.cz
Ing. Karel Stýblo – 605 252 250,
styblo@fortnastav.cz
Ing. Milan Koláčný – 603 186 454, milan.kolacny@rbe.eu

Jmenovaní členové


Ing. Luboš Káně – 603 884 955,  lubos.kane@dek-cz.com
Ing. Libor Zdeněk – 603 884 972, libor.zdenek@dek-cz.com
doc. Ing. Šárka Šilarová , CSc.–  607 803 433, ssilarova@seznam.cz 
doc Ing. Zdeněk Kutnar, CSc. – 603 884 984, kutnar@kutnar.cz
Ing. Martin Hataj – 737 981 912, martin.hataj@fsv.cvut.cz
Ing. Martin Link – 602 333 253, martin.link@rheinzink.cz
Ing. Ladislav Bukovský – 603 415 462, lbukovsky@ckait.cz

Privilegovaní členové Cechu KPT ČR 

BRAMAC spol.s.r.o.  – Ing. Daniel Mareš – 602 203 907, daniel.mares@bramac.com
LINDAB s.r.o. – Petr Kulhavý – 602 146 175, petr.kulhavy@lindab.com
PREFA s.r.o. – Ing. Jiří Fiala, 734 152 038, jiri.fiala@prefa.com
TONDACH ČR s.r.o. -  Rudolf  Prus – 602 552 916, prus@tondach.cz
FAKRO CZECH s.r.o. - Jerzy Dylowicz – 606 412 969, j.dylowicz@fakro.cz
HPI – CZ spol.s.r.o. – Martin Chmelík - 724 515 711, martin.chmelik@hpi-cz.eu
LIKO-S a.s. – Marian Streda – 702 014 004 – marian.streda@liko-s.cz
BETONPRES a.s. – Radek Radovesnický – 606 071 969 radek.radovesnicky@betonpres.cz
PUREN Gmbh – Ing. Arch. Luděk Kovář – 725 338 887 – kovar@puren.cz
METAL TRADE COMAX, a.s. – Ing. Pavel Člupek – 736 513 450 – clupek@mtcomax.cz
BIOS s.r.o. – Ing. Martin Kirlík – 602 419 858, kirlik@biossro.cz
MAFELL AG – Ing. Jiří Odvárka – 724 027 178, jiri.odvarka@mafell.com
SIGA Cover AG – Ing. Radek Urbánek – 602 700 452, Radek.Urbanek@siga.swiss