04.12.2019

Závěrečná fáze elektronické evidence tržeb - jak na to!

V příloze naleznete informační leták, který vypracovalo Ministerstvo financí ČR - podrobný návod, jak na to.

26.11.2019

Střechařská konference PRAHA 2019 byla opět úspěšná!!!

Ve středu 20. listopadu 2019 proběhla už pošesté konference, kterou pořádá Řemeslná rada Cechu KPT ČR, tentokrát na téma „Minulost a budoucnost inovací střech“, aneb „Podělme se o zkušenosti a dělejme věci lépe“. Místem konání byla tradičně Střední...

Rok digitálního podnikání
Střechy Praha

Řemeslná rada cechu

V roce 2011 byla ustanovena „Řemeslná rada Cechu KPT“, která je složena ze zástupců privilegovaných členů Cechu KPT , z řádných členů Cechu KPT ČR a ze jmenovaných členů. Úkolem rady je sbírat poznatky a problémy, co se týče realizací střech a tyto jednou ročně prezentovat na fóru. Na toto fórum má přístup celá odborná a řemeslná veřejnost v oboru střech. Závěry a poznatky z tohoto fóra jsou technicky zpracovány a tyto slouží jako podněty pro výrobce a pro celou odbornou a řemeslnou veřejnost v oboru střech.

Seznam členů:

Členové Cechu KPT ČR

Ivan Dvořák – předseda Řemeslné rady Cechu KPT ČR
Tel.: 777 609 700, ivan.dvorak@chrudim.cz

Jiří Vrňata
Tel.: 602 810 757, vrnatova@strechyvrnata.cz
Ing. Martin Maršík
Tel.: 736 765 620, marsik@fas-maniny.cz
Jaroslav Kousal
Tel.: 602 133 619, strechy@kousal.cz
Oldřich Svoboda
Tel.: 739 031 765,svobodao@raz-dva.cz
Maroš Žáčik
Tel.|: 602 820 809, nsq@nsq.cz
Ing. Karel Stýblo
Tel.: 605 252 250, styblo@fortnastav.cz
Ing. Milan Koláčný
Tel.: 603 186 454, milan.kolacny@rbe.eu

Jmenovaní členové

Ing. Luboš Káně – 603 884 955,  lubos.kane@dek-cz.com
Ing. Libor Zdeněk – 603 884 972, libor.zdenek@dek-cz.com
doc. Ing. Šárka Šilarová , CSc.–  607 803 433, ssilarova@seznam.cz
doc Ing. Zdeněk Kutnar, CSc. – 603 884 984, kutnar@kutnar.cz
Ing. Martin Hataj – 737 981 912, martin.hataj@fsv.cvut.cz
Ing. Martin Link – 602 333 253, martin.link@rheinzink.cz
Ing. Ladislav Bukovský – 603 415 462, lbukovsky@ckait.cz

Privilegovaní členové Cechu KPT ČR

BRAMAC spol.s.r.o.  – Ing. Daniel Mareš – 602 203 907, daniel.mares@bramac.com
LINDAB s.r.o. – Petr Kulhavý – 602 146 175, petr.kulhavy@lindab.com
PREFA s.r.o. – Ing. Jiří Fiala, 734 152 038, jiri.fiala@prefa.com
TONDACH ČR s.r.o. -  Rudolf  Prus – 602 552 916, prus@tondach.cz
FAKRO CZECH s.r.o. - Jerzy Dylowicz – 606 412 969, j.dylowicz@fakro.cz
HPI – CZ spol.s.r.o. – Martin Chmelík - 724 515 711, martin.chmelik@hpi-cz.eu
LIKO-S a.s. – Marian Streda – 702 014 004 – marian.streda@liko-s.cz
BETONPRES a.s. – Radek Radovesnický – 606 071 969 radek.radovesnicky@betonpres.cz
PUREN Gmbh – Ing. Arch. Luděk Kovář – 725 338 887 – kovar@puren.cz
METAL TRADE COMAX, a.s. – Pavel Protiva - 724 418 402 - Pavel.Protiva@strechycomax.cz
BIOS s.r.o. – Ing. Martin Kirlík – 602 419 858, kirlik@biossro.cz
MAFELL AG – Ing. Jiří Odvárka – 724 027 178, jiri.odvarka@mafell.com
SIGA Cover AG – Ing. Radek Urbánek – 602 700 452, Radek.Urbanek@siga.swiss