21.02.2019

Výstava Střechy Praha 2019

Co se u nás na stánku událo - podívejte se na fotografie.

01.02.2019

FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ - CENA CECHU KPT ČR - VÝSLEDKY SOUTĚŽE

Vítězné fotografie jsou zveřejněny na našem Facebooku - podívejte se - proklik naleznete na úvodní stránce.

Rok digitálního podnikání

Aktuální informace

08.08.2018

Pasování učňů 2018 - region Vysočina

Jubilejní 15. pasování učňů do stavu tovaryšského se konalo opět v prostorách telčského zámku. Pasování se celkem zúčastnilo 28 učňů ze středních odborných učilišť Jihlava, Humpolec a Tábor. 
Akce by se samozřejmě nekonala bez finanční podpory příznivců pasování, jako je firma PREFA Aluminiumprodukte s.r.o., TONDACH Česká republika s.r.o., BRAMAC střešní systémy spol. s.r.o., BETONPRES a.s.., LINDAB s.r.o., KOVO - ZACH s.r.o., FAKRO CZECH s.r.o., ROTO střešní okna s.r.o., Střechy Svoboda a syn s.r.o., STARKON a.s., VELUX Česká republika s.r.o., finančně přispěla i Střední průmyslová škola strojní a stavební Tábor a v neposlední řadě i centrální Cech KPT ČR, který pasování po celou dobu konání podporuje.
Po slavnostním pasování se všichni odebrali k první cechovní lípě, která byla vysazena v zámeckém parku při slavnostním pasování v roce 2016, aby jí vzdali hold a popřáli dobrý a zdravý růst. Pak byli všichni přítomní pozváni přednostou regionu panem Svobodou ke společnému obědu.
Všichni víme, v jakém stavu se nachází naše učňovské školství, žáků stále ubývá, tak budeme doufat, že se příští rok opět sejdeme na 16. pasování učňů, které pořádá region Vysočina.

                                                  
Ještě jednou velké poděkování všem za podporu, přízeň a účast.Oldřich Svoboda
přednosta regionu Vysočina